Warsztaty fotograficzne

Warsztaty dla każdego

W każdej chwili możecie skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia zapisując się na wyjątkowe warsztaty fotograficzne. W przeciwieństwie do wielu oferowanych "workshop" w sieci, my przekazujemy realną wiedzę praktyczną i merytoryczną. Naszym celem jest zarażać ludzi pasją, która tworzy nasz biznes od wielu lat. Cudowna Chwila to nie tylko nasze usługi, które oferujemy Państwu to także ludzie z pasjami i chęcią opowiadania o nich.

Chcesz zajmować się fotografią zawodowo? Nasze warsztaty są dla Ciebie idealnym wsparciem. Rozwiniesz swoje portfolio realizując razem z nami ciekawe sesje, zdobędziesz potrzebną wiedzę o oświetleniu, retuszu oraz tworzeniu wyjątkowych sesji dla klientów. Warsztaty organizujemy w małych grupach, dzięki czemu jesteśmy skupieni na każdym i nikogo nie pomijamy.

Myślisz o polepszeniu swoich zdjęć albo chcesz nauczyć się obsługi aparatu? Napisz do nas i umów się na warsztaty dla amatorów, którzy chcą rozwinąć swoją pasję i podnieść swój poziom.

Gdzie organizujemy warsztaty?

Lokalizacje naszych warsztatów są często zależne od tematyki. Jesteśmy wstanie zorganizować nawet warsztaty wyjazdowe dla pasjonatów przyrody i krajobrazów.

Posiadamy także własne studio, z dostępnymi aż 12 scenografiami, profesjonalną cykloramą i stanowiskiem do zdjęć produktowych.

Najbliższe Warsztaty:

  • luty 2023 – dla 6 osób zimowy wyjazd w Bieszczady. Na tych Warsztatach poznamy fotografię portretową przy świetle zastanym, oraz techniki fotografowania krajobrazów tak by zachwyciły każdego. Koszt 890 zł w cenie zakwaterowanie i dojazd.
  • luty 2023 – warsztaty fotograficzne w Tatrach. Wynajęty duży drewniany dom z przepięknym widokiem na Tatry, dom idealnie nadający się do stworzenia sobie portfolio pod profile społecznościowe i nie tylko. Na tych warsztatach będzie dużo techniki i sposobów fotografowania we wnętrzu i plenerze zarówno ze światłem zastanym jak i sztucznym. Nauczymy także jak pozować do zdjęć. Są to warsztaty zarówno dla modelek jak i fotografów. Cena to 990 zł, w skład której wchodzi zakwaterowanie i dojazd.
  • 4-6 marzec 2023 – Bieszczady i droga mleczna. Na te warsztaty zapraszamy wszystkich entuzjastów nocnych fotografii i porannych krajobrazów. Marzec to najlepszy okres na obserwację drogi mlecznej w Polsce. Cena to 790 zł, w cenie dojazd i zakwaterowanie.
  • kwiecień 2023 – studyjne warsztaty w Warszawie z fotografii produktowej. Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz nauczyć się jak fotografować produkty pod swój sklep lub chcesz się nauczyć by poszerzyć swoją ofertę jako fotograf to zapraszamy. Jedno dniowy warsztat w cenie 490 zł.
  • maj 2023 – studyjne i plenerowe warsztaty w Warszawie dla grupy maksymalnie 10 osobowej z fotografii modowej i portretowej. Warsztaty te są podzielone na dwa dni. Zapewniamy profesjonalne modelki i uczymy wykorzystywać zarówno światło sztuczne jak i zastane. Cena 890 zł.
Więcej informacji