Fotografia przedszkolna i szkolna

Dzień z życia przedszkola

Dzień z życia przedszkola, to przede wszystkim fotografie z zabaw Maluchów, z prowadzonych zajęć oraz relacji jakie zachodzą między nimi w grupie. Podczas takiego dnia wszystkie dzieciaczki mają wykonane zdjęcie portretowe, grupowe oraz zdjęcie z wychowawcą. Fotografie wykonujemy również podczas uroczystości takich jak mikołajki, zabawa choinkowa, bal karnawałowy, dzień babci i dziadka czy zakończenie roku. Prowadzimy i organizujemy również sesje świąteczne na pięknych tematycznych tłach w mikołajkowych czapkach i dodatkach, które sprawią, że zdjęcia nabiorą prawdziwej magii świąt.

Fotografie z dziećmi, to przede wszystkim zabawa, dlatego wykonywane zdjęcia możemy wzbogacić o tematykę związaną z zawodami lub bajkami. Na taka sesje zabieramy ze sobą wszystkie niezbędne dodatki i rekwizyty tj. sukienki oraz krawaty, muchy i inne dodatki.

Na życzenie zdjęcia są dodatkowo wzbogacone o logo przedszkola, nazwę grupy lub imię i nazwisko dziecka.

W ofercie posiadamy również:
– kalendarze
– fotoobrazy
– fotokartki

Mały Paparazzi

Warsztaty Mały Paparazzi czyli krótkie streszczenia zawodu jakim jest fotograf. Prezentacja sprzętu na którym kiedyś i obecnie pracujemy. Czas i zabawy dostosowane do grup wiekowych. Podczas takiego spotkania Maluchy słuchają i „pracują” razem z nami. Warsztaty przeprowadzamy przed lub po sesji zdjęciowej i są one bezpłatne.